Open Rails

Aktualności:

Zdjęcia Elfów na tekstury

hanys19950 · 971

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szymsza1

• Reputacja: +10/-0
    • szymsza1 - Kolej na filmy
  • Symulator: Open Rails
Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 06, 2019, 22:50:24
damian97, PKP IC ma Flirta 2, a do MSTS/OR jest Flirt pierwszej generacji, całkowicie inna konstrukcja, inny przód.

Offline damian97

• Reputacja: +8/-0
Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 06, 2019, 22:53:38
aha... no dlatego pytam bo mnie z koleją tylko hobby łączy a o szczegółach niewiele wiem :)

Offline A.

• Administrator
    • Reputacja: +21/-1
    • nudzimisie
Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 07, 2019, 20:55:59
Cytat: lalek
Gorzej jest (co u mnie zdarzało się w 75% przypadków), gdy gmax wywala się bez niczego podczas konwersji i rób co chcesz.

Powodują to obiekty po skalowaniu. Jedyna opcja to znaleźć taki i scalić z jakimś innym, może być nawet taki bez poligonów. Przerabiałem to przy semaforach.

>>> Najlepsza sygnalizacja do pobrania TUTAJ <<<

Offline lalek

• Reputacja: +44/-0
  • Maniak
Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 14, 2019, 21:32:34
Znalazłem poradnik o tym o czym napisałeś. Narazie przegrywam, ale widzę jakiś progres, więc może uda mi się to w końcu rozgryźć. Mam cały czas wrażenie, że przez moje importy z CAD czy Sketchup coś się rozwala, ale to tylko wrażenie. Piszę, bo zrobiłem dzisiaj w gmax budkę asdek i zrobiłem animowane drzwi i to wyeksportowało się dobrze za pierwszym razem do pliku .s Będę kontynuował w ramach luzu i zobaczymy czy w końcu do czegoś dojdę i pójdę na przód.
Dzięki za podpowiedź Arek.

Offline lalek

• Reputacja: +44/-0
  • Maniak
Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 19, 2019, 22:17:32
No a jak się ma w końcu sprawa z Elfem? Ten model, który mamy pobrałem i przyjrzałem mu się bliżej. Nie ma w nim animacji, więc nic dziwnego że pantografy nie działają. Dodatkowo pliku nie idzie skompresować. Czy ktoś posiada pliki źródłowe lub też z kim mogę się kontaktować w tej sprawie?

Offline gabrys

• Administrator
    • Reputacja: +60/-1
Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 19, 2019, 22:24:41
Pisałem Ci na PW .

"Co do tego elfa to coś powinni wiedzieć gdzie są pliki źródłowe bodajże snajper, chyba witek i goku. Ponoc on konwerterowal go."

Offline damian97

• Reputacja: +8/-0
Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 20, 2019, 15:24:04
A ja mam korespondencje z xsonerem w której on obiecuje przesłanie czteroczłonowego elfa. Od tamtej pory się nie odzywa.....

Jak obiecał to znaczy że zgoda jest. Nie wystarczy pobrać ich modelu i przerobić?

Offline danio

• Reputacja: +11/-1
Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 20, 2019, 15:42:53
Nie jestem administratorem, proszę się zwracać do Rastera w tej sprawie. Teraz on odpowiada za wydanie elfów.

Pobrać nie wystarczy bo to musi być plik źródłowy.