Open Rails

Aktualności:

Zmiany na forum

A. · 213

Offline A.

• Administrator
    • Reputacja: +17/-0
    • nudzimisie
dnia: Październik 21, 2018, 02:23:58
Jak widać, (znowu) zmieniłem styl forum, tym razem dość mocno, ale mam nadzieję, że mnie za to nie powiesicie :) Względem poprzednich skórek, ten jest (powinien być - u mnie jest ;) ) responsywny, tzn. będzie dobrze wyglądał i na komputerach, i na telefonach (oczywiście nie tak samo). Wadą jest to, że troszkę waży, ale coś za coś.

Zdjęcie w tle baneru jest autorstwa użytkownika koland, umieścił je w temacie ze screenami z gry i wybrałem akurat to - gdyby nie było zgody, proszę o kontakt na pw, zmienimy na jakieś inne. Jeśli ktoś chce, by jego zdjęcie zostało umieszczone (możemy zmieniać co jakiś czas, żeby było „świeżo”), również proszę o kontakt na pw :)

Jeżeli komuś nie podoba się obecny styl, istnieje możliwość przełączenia się na któryś ze starych (nie kasowałem ich), można tego dokonać w tym miejscu: http://forum.trainsim.pl/index.php?action=theme;sa=pick

Jeżeli są jakieś pytania, sugestie, groźby, to zapraszam do wypowiedzi.

>>> Najlepsza sygnalizacja do pobrania TUTAJ <<<

Offline lalek

• Reputacja: +34/-0
  • Maniak
  • Symulator: Open Rails
Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2018, 13:41:41
Na telefonie nie wyswietla prawej kolumny z ostatnio wyslana wiadomoscia, wiec bladzisz po omacku. Na kompie jest ok.

Offline A.

• Administrator
    • nudzimisie
Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2018, 14:03:05
Tak jest dlatego, że z tą informacją wiersz mógłby się nie mieścić. Niestety tak to działa.

Offline A.

• Administrator
    • nudzimisie
Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2018, 13:51:04
Strzeżcie się - od dziś na forum działa system ostrzeżeń dla użytkowników :D oczywiście będziemy dążyć do tego, żeby przyznawać tych ostrzeżeń jak najmniej, ale potrzebne są one, żeby zapanować nad rozrabiającymi ;)

Offline lalek

• Reputacja: +34/-0
  • Maniak
  • Symulator: Open Rails
Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2018, 00:13:15
Szkoda, że tak to działa, bo większość czasu spędzam z telefonem, ale trudno. Postaram się wrócić do starej skórki.

Pomysł ze screenem jest bardzo fajny, tyle że może niekoniecznie ten screen. Co mam na myśli? To forum o grze kolejowej (podobno symulator, ale ja się nie znam), więc może jakiś ciekawy skład na pierwszym planie bez dodatkowych atrakcji typu wstawiona panna 15 pikseli na krzyż?
Twórczość Kolanda jest bez zarzutu, ale myślę, że wstawiając ten obrazek niekoniecznie myślał, że znajdzie się na głównej stronie forum. Może jakiś konkurs na fajny screen? Ludzie mają świetne pomysły, poza tym zawsze to jakaś dodatkowa zabawa. Co myślicie?

Offline A.

• Administrator
    • nudzimisie
Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2018, 10:41:53
Ja nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, tylko trzeba to zorganizować jakoś z głową.